Ціни на перші абрикоси на третину нижчі, ніж минулого року

На поточному тижні українські виробники почали пропонувати до продажу перші в цьому сезоні партії абрикосів. Згідно з даними аналітиків, врожай абрикосів в Україні поточного року буде найнижчим за останні 5 років. Багато садівників повідомляють про втрату врожаю в цьому сегменті від 50% до 80%. Однак поки що на цінах це ніяк не позначилося, виробники кажуть, що попит на їхню продукцію доволі низький, хоча ціни на перші партії навіть нижчі, ніж торік.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, у поточному сезоні садівники почали продаж абрикоса в середньому на два тижні пізніше, ніж торік. Абрикос сьогодні пропонується до продажу невеликими партіями по 50-60 грн/кг, що в середньому на 33% дешевше, ніж на перші партії цих кісточкових роком раніше.

Читайте також: Сезон реалізації смородини розпочався зі зниження цін.

Своєю чергою, оптові компанії та роздрібні мережі сьогодні працюють здебільшого з імпортною продукцією, яка зараз пропонується на внутрішньому ринку у великій кількості. Місцеві абрикоси пропонується в дуже маленькому обсязі, плоди, як правило, невеликого калібру і часто пошкоджені різними захворюваннями, що помітно скорочує термін їх реалізації. Тому багато роздрібних мереж цього сезону взагалі не розглядають українських фермерів як постачальників цих кісточкових, акцент робитиметься тільки на імпортну продукцію.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *