Цінові індикативи на зерно за 22-28 січня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 22-28 січня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня вартість кукурудзи дещо знизилася і трималася в стабільному діапазоні до кінця тижня. Індикативи на пшеницю 2 і 3 класу здебільшого знаходилися в стабільному діапазоні, проте незначна тенденція до зростання зберігалася. На пшеницю 4 класу прослідковувалося зниження цін.

«Індикативи на українську кукурудзу залишаються під тиском на фоні сповільнення попиту експортерів та значних запасів зерна в країні. На продовольчу пшеницю українські борошномели продовжували поступово підвищувати ціни попиту. Зерно нижчого класу відображало зниження через дисбаланс попиту та пропозиції, де остання метрика переважає», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку минулого тижня спостерігалося незначне зростання цін на зернові та олійні культури. Трейдери уважно стежать за погодою в Південній Америці та потенційними розмірами врожаю в регіоні, оскільки очікується, що ці фактори будуть вирішальними драйверами цін у найближчі місяці.

«Ф’ючерси на пшеницю в США завершили тиждень на більш стабільній ноті, оскільки ризики пропозиції нового врожаю повністю компенсували великі наявні запаси в України, країни-терориста та в Європі. Березневі ф’ючерси на кукурудзу CBOT залишаються незмінними третій тиждень поспіль, без суттєвих фундаментальних новин, які могли б вплинути на ціни. Ф’ючерси на соєві боби зазнали нестабільності, торгуючись вище в першій половині тижня через коротке покриття, але відбулася кореляція до зниження в другій половині тижня», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *