Цьогоріч на розвиток садів і теплиць держава виплатила 416 млн грн

З початку дії урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота держава виплатила 465 млн гривень 117 суб’єктам господарювання. Зокрема, майже 371,7 млн гривень отримали 99 господарства на  розвиток  садівництва, ягідництва та виноградарства та 93,3 млн гривень – 18 підприємців на теплиці.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Загалом цьогоріч 108 господарств отримали державну допомогу на суму майже 416 млн гривень на розвиток садів і теплиць. Зокрема, на сади виплачено 336, 6 млн грн 92 господарствам. Ще 16 отримали 79,3 млн гривень – на теплиці.

Повністю цього року виплатили гранти 85 господарствам.

Нещодавно ще 2 агропідприємства отримали 1,8 мільйонів гривень. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

Довідково. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

Гранти надаються у розмірі не більше 70 % вартості проєкту, але не більше 10 млн гривень. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проекту. Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів – від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць – не менше 14 осіб на один гектар.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *