Главная / АГРОНОВИНИ / Цьогоріч в Україні дефіциту картоплі не буде, — експерти

Цьогоріч в Україні дефіциту картоплі не буде, — експерти

Експерти Української асоціації виробників картоплі стверджують, що, попри складні погодні умови, дефіциту картоплі у 2019/2020 маркетинговому році в Україні не буде. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал «В Курсі».

Про це йдеться у листі Української асоціації виробників картоплі (УАВК) до першого віцепрем`єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та в. о. голови Державної фіскальної служби України Дениса Гутенка, викладеному на сайті асоціації.

“Виробничі площі під картоплею у сезоні-2019 становлять понад 40 тис. га. Це більше, ніж у 2018 році, на 12 тис. га. Внутрішня потреба торговельних мереж у картоплі – 1,3 млн т/рік. Господарствами УАВК, які репрезентують 20% професійного картоплярства, буде забезпечено 240 тис. т столової картоплі, що становить 25% від загальнодержавної потреби цього каналу реалізації та збуту. Ще 120 тис. т вирощено для потреб переробних підприємств. Це дозволяє стверджувати, що 2019/2020 МР в Україні дефіциту картоплі не буде!” – зазначається в листі УАВК.

В Асоціації додали, що цьогорічний врожай не є істотно меншим, ніж у 2018 році. Очікується, що середньостатистична врожайність становитиме 38-45 т/га по фахових господарствах.

Експерти зазначають, що через складні погодні умови картопля в Україні цьогоріч достигає на місяць пізніше і саме тому наразі зростає в ціні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Глобальний попит на добрива у зв’язку з коронавірусом не знизився, — АГТ

David Montgomery Womens Jersey