Corteva Agriscience безкоштовно передала насіння постраждалим від війни фермерам України

Щоб допомогти постраждалим від російської агресії фермерам України провести посівну-2022 року, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience передала безкоштовно біля 3000 посівних одиниць кукурудзи та соняшнику українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій для забезпечення продовольчої безпеки в громадах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Насіння отримали понад 40 малих та середніх фермерських господарств Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Житомирської та Чернівецької областей, які найбільше постраждали від дій російських агресорів або через нестачу обігових коштів не могли розпочати польовий сезон. 

«Corteva тісно підтримує зв’язок з фермерами, тож ми добре розуміємо їхні потреби та проблеми, і з початком повномасштабної війни не могли оминути ситуації, в яких опинилися наші клієнти на деокупованих, прифронтових та навіть умовно безпечних територіях, які через військові руйнування та економічні складнощі не мали змоги сіяти. Тому ми передали наше насіння тим фермерам, які цього найбільше потребували, щоб вони могли провести сезон», — говорить Ігор Комнатний, керівник відділу прямих продажів Corteva Agriscience в Україні. 

Фермери високо оцінили допомогу від Corteva та з глибокою повагою ставляться до чіткої позиції керівництва щодо безумовної підтримки України і припинення роботи компанії на ринку рф.

«Значна частина нашого земельного банку була під окупацією, постраждала наша сільгоспбаза та паливна база. Крім того, навіть якійсь час після окупації ми не мали змоги завезти насіння для посіву. Якби не допомога Corteva, цьогоріч ці поля стояли б порожніми. Я дуже ціную таке ставлення нашого давнього партнера, адже я не перший рік сію насіння бренду Pioneer® і особисто мені дуже важливо, що в цю лиху годину вони підтримують українське фермерство, а не російську економіку», — розповідає Валерій Макуха, керівник ФГ «Інтер-Агро-База» в смт Сосниця, Чернігівської області. 

Допомога компанії дозволила аграріям провести посівну та підтримати продовольчу безпеку країни.

«Наша команда Corteva категорично засуджує війну як спосіб вирішення розбіжностей і, вважаючи людське життя найбільшою цінністю, робить все, щоб підтримати Україну в ці складні часи. Ми вважаємо фермерів нашими партнерами та готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх в ці складні часи, коли рф робить все для знищення продовольчих ланцюжків в регіоні та, відповідно, для знищення українського агросектору. Ми працюємо пліч-о-пліч з сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», — заявив Ігор Комнатний. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *