Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Corteva Agriscience оголосила про конкурс грантових проєктів серед сільських жінок | ► КОППСТ

Corteva Agriscience оголосила про конкурс грантових проєктів серед сільських жінок

их проєктів серед сільських жінок />

3 червня, в першу річницю своєї реєстрації, компанія Corteva Agriscience, одна з провідних світових агрохімічних та селекційних компаній, оголосила про початок конкурсу проєктів сільських жінок України. 

Про це розповіла менеджер із корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній і Східній Європі Анна Бабич, пише propozitsiya.com.

Головною вимогою до проєктів, як пояснили в Corteva Agriscience, є те, що проєкти мають бути спрямованими на покращення продовольчої безпеки громади, важливими для громади і залучати громаду для вирішення певної проблеми. Серед таких цілей, як розповіли представники компанії, можуть бути підвищення продовольчої безпеки, покращення забезпечення питною водою, боротьба зі змінами клімату, збереження екосистем суші. Відтак на грант можуть претендувати найрізноманітніші заходи: і відновлення захисних лісосмуг, і націлені на зниження ерозії ґрунтів, і перехід на відновлюване паливо.

Подавати проекти мають право жінки, які працюють у сільському господарстві і живуть у сільській місцевості. Реєстрація учасниць здійснюватиметься до 14 червня на сайті talenta.org.ua.

Потім відберуть 20 учасниць, які отримають доступ до безкоштовного онлайн-навчання, яке пройде з 22 червня по 29 серпня і займатиме по 3 академічних години на тиждень. Вересень буде виділено на підготовку мікропроєктів. А 15 жовтня, в міжнародний день сільських жінок, у Києві три призери отримають гранти розміром відповідно 5, 4 і 3 тис. доларів.

Конкурс в Україні проводиться за прикладом конкурсу TalentA, який проводився на початку року для сільських жінок в Іспанії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *