Цукру в Україні виробили достатньо для внутрішнього споживання і для експорту, – Тарас Висоцький

Протягом 2023 – початок 2024 року в Україні виробили близько 1 млн 800 тисяч тонн цукру. Середня оптова ціна за тонну на початку 2024 року складає 23-24 гривні за кілограм, повідомили на черговій нараді з питань розвитку цукрової галузі під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Мінагрополітики.

Участь у засіданні взяли представники Національної асоціації цукровиків України (Укрцукор) та профільні підприємці.

Як зазначив Тарас Висоцький, загалом ситуація на ринку цукру стабільна. Виробленого продукту достатньо для внутрішніх потреб українців та забезпечення необхідних обсягів експорту.

Зокрема, за його словами, для внутрішніх потреб українців щорічно потрібно до мільйона тонн цукру. Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, граничний обсяг експорту цукру в 2023/2024 маркетинговому році становить до 650 тис. тонн.

Під час наради також обговорили питання планування посівних площ на 2024 рік та розширення ринку експорту цукру.

Довідково. Міністерство аграрної політики та продовольства України та Національна асоціація цукровиків України («Укрцукор») в листопаді 2023 року підписали Меморандум про взаєморозуміння. Згідно з документом, врегульовуються обсяги експорту цукру на основі попереднього балансу попиту і пропозиції в 2023/2024 маркетинговому році.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *