Данія надасть 27 млн євро на будівництво елеватора та млина в Ізмаїлі

Компанія «Нібулон» повідомила про отримання фінансування від Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO), яке буде спрямовано на збільшення потужностей філії «Бессарабська» в м. Ізмаїл.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА.

ЕIFO інвестує майже 27 мільйонів євро в побудову повноцінного елеватора, розрахованого на одночасне зберігання 118,5 тисяч тонн зернових, та високотехнологічного сучасного млина потужністю 750 тонн на день.

Це дозволить наростити пропускну експортну спроможність філії до 300 тис. тонн на місяць, постачати борошно як на внутрішній ринок, так і слугувати інтересам місії захисту продовольчої безпеки UN World Food Program через порти Дунаю.

Фінансування стало можливим завдяки соціальній програмі данського інвестиційного фонду, створеного для України. Програма фінансуватиме проєкти із залученням найкращих данських технологій та інноваційних рішень і буде доступною як для державного, так і приватного секторів.

«Будівництво нових виробничих потужностей дозволить збільшити кількість робочих місць у регіоні на 100 фахівців. Попри всі складнощі аграрії вірять в ЗСУ, вірять в найскорішу Перемогу і сподіваються, що вже найближчим часом всі гравці агроринку зможуть повернутися до повноцінного формату роботи й можливостей експорту через порти для забезпечення продовольчої безпеки світу в тому числі», – зазначила директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *