Держава компенсувала ЄСВ 170 сімейним фермерським господарствам

Міністерство аграрної політики та продовольства України спрямувало на позабюджетний рахунок 1,9 млн грн, щоб сплатити компенсацію сімейним фермерським господарствам, які є платниками єдиного соціального внеску. Це обов’язковий платіж соціального страхування, який здійснюється роботодавцями за своїх працівників. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Кошти вже отримали на свої персоналізовані рахунки 170 членів СФГ. Це доплати за підсумками попереднього року та за І квартал 2023 року.

Нагадаємо, що порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565.

Таким чином держава продовжує виконувати зобов’язання перед СФГ, щоквартально сплачуючи свою частку ЄСВ таким платникам.

Відповідно до норм Закону про Держпідтримку, у перший рік держава сплачує 90 % суми ЄСВ, але за умови, якщо Сімейне ФГ оплатило свою частку в розмірі 10 %. У наступних роках частка доплати держави поступово зменшується на 10 % щорічно, а частка доплати з боку Сімейних ФГ щороку відповідно збільшується на 10 %.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *