Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Детінізація АПК принесе до бюджетів місцевих громад 10-12 млрд грн | ► КОППСТ

Детінізація АПК принесе до бюджетів місцевих громад 10-12 млрд грн

Місцева влада виступила за введення мінімальної податкової виплати для аграріїв і детінізацію АПК, яку передбачає законопроєкт №3131. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gazeta.ua.

«На території нашої об’єднаної територіальної громади обробляють землю три товариства з обмеженою відповідальністю, 10 фермерських господарств і близько 200 фермерів-одноосібників. Якщо говорити про податки, то систематично і в повному об’ємі їх виплачують лише великі підприємства. Вони працюють офіційно і прозоро. Ті, у кого земель менше, не завжди готові документувати свою діяльність так, як нам би того хотілося», — розповідає Юрій Гунько, голова Зорівської ОТГ (Черкаська область).

За його словами, всі аграрії повинні працювати на рівних і брати участь в житті громади.

«Бюджет допомагає нам підтримувати в належному стані соціальну інфраструктуру. Чим більший він буде, тим кращі умови для людей ми зможемо створити», — додав він.

З ним погоджується Вікторія Пипа, голова Мокрокалигірської ОТГ (Черкаська обл.).

«У нас без перебільшення аграрний регіон, адже жодна з галузей не така розвинена, як сільське господарство. Цифри говорять самі за себе: 70% надходжень до бюджету громади складають податки аграрних підприємств. Завдяки цьому ми живемо і підтримуємо інфраструктуру», — сказала вона.

Голова Роздольської сільради Олександр Різник нагадав, що податкові надходження — це основа бюджетів усіх рівнів.

«Левова частина податкових надходжень (на місцях) використовується на створення комфортних умов проживання в селах, райцентрах і містах обласного значення», — сказав він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *