До весняної посівної «Епіцентр Агро» переобладнав 33 потужні посівні комплекси під внесення рідких добрив

«Епіцентр Агро» розпочав весняні польові роботи з посіву ярих культур – на сьогодні всі кластери холдингу включились в активну фазу проведення всього комплексу весняно-польових робіт. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

У цьому сезоні на підприємствах компанії понад 77% площ відведено під бізнес-привабливі сільгоспкультури. В 2020/2021 маркетинговому році в структурі посівних площ агрохолдингу кукурудза займатиме 75 тис га,  соняшник – 53 тис га, в тому числі, високоолеїновий соняшник – 28 тис га.

«Епіцентр Агро» продовжує розвивати власний насінницький напрямок. В Західному і Північному кластерах на Хмельниччині будуть висіяні під зрошенням насінницькі посіви гібридної кукурудзи на площі 630 га», – зазначає заступник керівника «Епіцентр Агро», директор з виробництва Богдан Черемха.

Під органічне землеробство в Хмельницькій області відведено 750 га, з них левову частину займатиме органічна соя – 420 га й органічна спельта – 330 га.

Також в рамках розвитку виробничого проєкту «нішеві культури» буде посіяно близько 400 га класичної полби і близько 700 га голозерного гарбуза.

Підприємства агрохолдингу відмовляються від використання сухих стартових добрив. «В поточному сезоні ми переходимо переважно на використання рідких стартових добрив і їх двофазне внесення при посіві і дробне – при вегетації посівів кукурудзи. Спеціально задля цього переобладнали 33 потужних посівних комплекси Horsch Maestro для внесення рідких стартових добрив і основних добрив. Модель двофазного внесення рідких добрив ми розробили вперше для України і для техніки Horsch. Представники німецької компанії, виробника цієї техніки, навіть приїжджали до нас з метою ознайомлення та оцінки новації», – розповідає Богдан Черемха.

Порівняно з сухими стартовими добривами, рідка форма більш ефективніша – впровадження цієї інновації дозволить максимально підвищити ефективність за рахунок використання розчинних форм саме «на старті» та дасть можливість керувати живленням посівів протягом активних фаз споживання.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *