Дональд Трамп анонсує повернення Американської сої на ринок Китаю

Як стверджує президент, Китай вже почав купувати “величезну” кількість соєвих бобів з США, повідомляє агентство Reuters. Якщо прогнози справдяться то це буде поштовхом для Сполучених Штатів на продаж сої в Китай. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на oilworld.ru.

Однак ніяких конкретних подробиць “дивовижного повернення” китайських імпортерів в США немає. Трейдери в Чикаго кажуть про те, що доказів зростання продажів немає: ніякої активності з боку Китаю вони не спостерігали з липня, коли Пекін ввів мита на американську сою в розмірі 25%.

При цьому, як відзначають чиновники, які спілкувалися з Bloomberg, потреба в американській сої в Китаї є, і перша закуплена партія відправиться до державного резерву.

Китай є найбільшим імпортером сої: боби використовуються в республіці і для кулінарії, і для виробництва кормів для тварин. В країні вирощується до 700 млн свиней на рік, і темпи тваринництва постійно зростають.

За даними Департаменту сільського господарства США, з 1 вересня поточного року, коли сільгоспвиробники почали продавати новий врожай, Сполучені Штати відправили в Китай менше, ніж 340 тис. тонн соєвих бобів в порівнянні з 15 млн тонн в той же час в минулому році.

Також хочеться відзначити, що Мінсільгосп США підвищив прогноз світових перехідних запасів сої в сезоні 2018/2019 років на 3.25 млн тонн – до 115.33 млн тонн.

У бік підвищення були переглянуті прогноз запасів в Бразилії та Аргентині. Оцінка запасів сої в США не змінилася – 26 млн тонн, що є максимальним показником за всю історію країни.

Прогноз світового виробництва сої був збільшений на 1.7 млн ​​- до 369.2 млн тонн, оскільки Бразилія збере більш щедрий врожай, ніж очікувалося раніше. Він складе рекордні 122 млн тонн.

Світовий експорт сої в поточному сезоні оцінюється в 156.1 млн тонн, на 0.7 млн ​​тонн більше, ніж прогнозувалося в минулому місяці. Бразилія експортує на 4 млн тонн більше сої, ніж очікувалося раніше. Експортні перспективи аргентинської, канадської та парагвайської сої, навпаки, погіршилися через більш жорстку конкуренцію з боку Бразилії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *