wholesale jerseys  ДПЗКУ збільшує річні показники експорту зернових | ► КОППСТ
Главная / АГРОНОВИНИ / ДПЗКУ збільшує річні показники експорту зернових

ДПЗКУ збільшує річні показники експорту зернових

За оперативними даними держкорпорації за 2018/19 маркетинговий рік експортовано 2,44 млн тон зернових, реалізовано 186 тис. тон готової продукції, а саме борошна та висівок. Це найвищі показники за останні три роки. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

З початку маркетингового року на адресу головного партнера Китайської національної корпорації ССЕС ДПЗКУ відвантажила 921 тис. тон зернових.

Без змін кукурудза займає перше місце в товарній структурі експорту зернових ДПЗКУ, зберігається істотне збільшення її частки в загальному обсязі експорту держкорпорації, яка досягла 77%.

Основними покупцями збіжжя від ДПЗКУ були Австрія, Франція, Португалія, Нідерланди, Італія, Єгипет, Алжир, Туніс, Бангладеш та Китай. Постачання на треті країни відбуваються через корпорацію ССЕС, генерального партнера ДПЗКУ.

Як повідомлялось раніше, такого результату ДПЗКУ досягла шляхом розширення ринків збуту, зокрема, виходу в роздрібні торгівельні мережі та розширенню асортименту готової продукції. При цьому корпорація здобула понад 50 нових контрагентів.

Наразі така продукція Державної продовольчо-зернової корпорації України як пшеничне борошно, крупа гречана, соняшникова олія, рис та цукор представлені в декількох великих торговельних мережах: Еко маркет, Billa, Fozzy, Фуршет, Брусничка, Лоток, Континент і Таврия В.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...