Експерти роз’яснили умови пільгового кредитування для фермерів на деокупованих територіях

Експерти Всеукраїнської аграрної ради за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) підготували презентацію щодо умов пільгового кредитування «5-7-9» для аграріїв на деокупованих територіях.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

«Ключовою передумовою відновлення агросектору на звільнених територіях є можливість отримання фінансування. Це підтверджує опитування, проведене серед постраждалих аграріїв в рамках проекту «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації Російською Федерацією», який реалізує ВАР за підтримки Програми USAID АГРО. Для більшості опитаних (51%) найважливішою умовою відновлення та подальшого функціонування підприємств є можливість отримання фінансової допомоги, пільгових кредитів чи грантової підтримки», – пояснює заступник голови ВАР Дмитро Кохан.

Сьогодні держава підтримує аграріїв, надаючи допомогу через здешевлення кредитів за програмою пільгового кредитування «5-7-9». Для агровиробників важливо володіти інформацією щодо кредитування.

У презентацію ВАР детально роз’яснені порядок та умови фінансування, а також визначені пріоритеті напрямки, для яких надаються пільги. Зокрема, це:

 • Фінансування суб’єктів підприємництва – сільськогосподарських товаровиробників.
 • Відбудова зруйнованих внаслідок військової агресії основних засобів суб’єктів підприємництва.
 • Фінансування підприємств у зоні високого воєнного ризику.
 • Підтримка суб’єктів підприємництва шляхом пролонгації діючих кредитів, наданих для фінансування оборотного капіталу.
 • Презентація доступна за посиланням.

  Нагадуємо, ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

  Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримують індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо.

  Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію  за номером 067 503 19 08.

  Джерело: propozitsiya.com

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *