Главная / АГРОНОВИНИ / Експерти знизили прогноз врожаю ріпаку в ЄС в 2019 році до мінімуму за 13 років

Експерти знизили прогноз врожаю ріпаку в ЄС в 2019 році до мінімуму за 13 років

Експерти Oil World знизили прогноз виробництва насіння ріпаку в ЄС в 2019 р. до 17,96 млн. тон, що на 9% поступається показнику минулого року (19,79 млн. тон) та є мінімальним показником за останні 13 років. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Зниження врожаю може бути обумовлено посушливими погодними умовами в період сівби олійних, а також низькою прибутковістю для аграріїв, що призвело до скорочення посівних площ під ріпаком в ц.р. до 5,61 млн. га (-18% в рік). Експерти очікують підвищення врожайності олійних на 10% в рік — до 3,2 т/га, проте дана оцінка може бути переглянута в разі несприятливих погодних умов.

В цілому, аналітики прогнозують, що врожай ріпаку у Франції скоротиться на 12% в рік — до 4,34 млн. тон, Німеччині — на 17%, до 3,05 млн. тон, Великобританії — на 5,5%, до 1 , 87 млн. тон, Чехії — на 5%, до 1,34 млн. тон. Найбільше річне скорочення валового збору олійних очікується в Румунії — на 56%, до 0,71 млн. тон, що стане мінімальним рівнем врожаю за останні 5 років.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У ОАЕ навчилися вирощувати овочі та фрукти без води та ґрунту

Вертикальне сільське господарство повинне вирішити проблему забезпечення овочами та фруктами населення Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) ...

David Montgomery Womens Jersey