Главная / АГРОНОВИНИ / Експортні ціни на українську кукурудзу врожаю 2019 року нижче торішніх

Експортні ціни на українську кукурудзу врожаю 2019 року нижче торішніх

Минулого тижня на експортному ринку зерна України (базис СРТ-порт) зберігалася тенденція зменшення цін попиту на кукурудзу врожаю поточного року. Даний тренд обумовлений кон’юнктурою світового ринку, а також ситуацією в суміжних сегментах. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agro-business.com.ua.

Зазначається, що додатковий тиск на цінову ситуацію надає скорочення темпів торгівлі кукурудзою старого врожаю і невисокі темпи укладення зовнішньоекономічних контрактів на поставки зернової майбутнього врожаю.

Так, станом на 30 серпня, ціни попиту в портах України на фуражну кукурудзу врожаю 2019 року в основному озвучувалися в межах $145-149 за тонну СРТ-порт і лише в поодиноких випадках фіксуються на рівні $151 за тонну на тих же умовах. При цьому, ще на початку серпня ціни попиту на фуражну кукурудзу врожаю 2019 року з поставкою в жовтні-листопаді в основному озвучувалися в межах $156-162 за тонну CРТ-порт, а в середині місяця під тиском кон’юнктури світового ринку знизилися до $151-154 за тонну CРТ-порт із поставкою у вересні-жовтні і нерідко складали $147-148 за тонну CРТ-порт з поставкою в листопаді.

«З урахуванням перспектив збору другого за величиною врожаю кукурудзи в Україні в 2019 році такі низькі ціни можуть сприяти підвищенню конкурентоспроможності української зернової на світовому ринку і розширенню географії її експортних поставок. Одним з перспективних ринків збуту даної культури є Ліван, який в поточному сезоні проявляє активний інтерес до її закупівель і істотно наростив обсяги імпорту», — розповіда керівник відділу зернових ринків «АПК-Інформ» Анна Танская.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey