Екстрачорний шоколад АВК першим в Україні отримав міжнародну веганську ліцензію

Екстрачорний шоколад АВК тепер офіційно рекомендовано для людей, які дотримуються рослинної дієти. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на newfood.media.

Варто зазначити, що відповідний сертифікат отримує лише той продукт, повний склад і спосіб виробництва якого відповідає критеріям V-Label. Тобто, ретельному аналізу підлягають не лише інгредієнти продукту, а й добавки, допоміжні речовини та інші складові, які могли бути використані на всіх етапах виробництва.

Екстрачорний шоколад АВК завжди мав лише 3 складові: какао терте, какао-масло та цукор. А найвищі стандарти якості та безпека виробництва — ключові пріоритети АВК протягом 30 років. Тож, отримання відповідної ліцензії було лише питанням часу, після того, як компанія V-Label — світовий лідер з ліцензування веганських і вегетаріанських продуктів та послуг, розпочала свою діяльність в Україні.

Компанія АВК, що послідовно працює у напрямку розвитку культури харчування українців, на початку цього року також запропонувала прихильникам здорової збалансованої дієти рослинні альтернативи традиційним м’ясним продуктам. Асортиментна лінійка ТМ Dreameat наразі включає рослинний фарш, котлети для бургеру, мітболи та долму. А серед мультизлакових снеків BRUNCH з’явився веганський сендвіч з лісовими ягодами.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *