«Епіцентр Агро» ввів в експлуатацію новий елеватор

Компанія «Епіцентр Агро» ввела в експлуатацію елеватор у с. Іванівка Ставищенського р-ну Київської області. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії FEERUM — постачальника обладнання для елеватора.

Польська компанія FEERUM розробила, виготовила і поставила силоси, енергоефективні сушарки, транспортувальне обладнання та систему автоматичного управління об’єктом. Силоси мають загальну місткість 150 тис. м3. Сушарки FTD загальною потужністю 44 МВт можуть висушити 4500 т кукурудзи за добу. Автоматична система управління об’єктом дає змогу постійно вимірювати параметри зерна, в тому числі вологість і температуру. Дахи силосів покриті спеціальним полімерним покриттям, який зменшує нагрівання поверхні і, таким чином, запобігає перегріванню зерна.

В транспортних пристроях та технологічних з’єднаннях застосовується високоміцне полімерне покриття. Полімер дає змогу продовжити термін служби машин та пристроїв у кілька разів, а отже, і всього об’єкта. Це абсолютна новинка в сушильних та складських приміщеннях.

Для збереження найвищої якості зерна, а також зниження споживання енергії на елеваторі майже на 40% були використані стрічкові транспортери продуктивністю 175 т/год. Зерно, що транспортується на стрічкових транспортерах, надходить у силос практично без пошкоджень. Більше того, стрічкові транспортери мають довший термін служби, ніж стандартні ланцюгові.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *