Главная / АГРОНОВИНИ / «Епіцентр К» отримав європейське фінансування для розвитку аграрного бізнесу

«Епіцентр К» отримав європейське фінансування для розвитку аграрного бізнесу

Австрійський банк Raiffeisen Bank International AG профінансує збільшення автопарку аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К». У межах довгострокової співпраці Raiffeisen Bank International AG (Австрія) з ТОВ «Епіцентр К» австрійський банк відкрив кредитну лінію строком на п’ять років для збільшення автопарку аграрного напрямку української компанії. Про це пише propozitsiya.com.

Залучені кошти будуть спрямовані на придбання 100 сучасних автомобільних зерновозів-напівпричепів від відомого німецького виробника Schmitz Cargobull (Німеччина) та покращення операційної ефективності.

Особливість угоди в тому, що страхове покриття за кредитною лінією здійснюватиметься Німецькою експортною гарантією, виданою експортною кредитною агенцією Euler Hermes Aktiengesellschaft. Відсоткова ставка за кредитною лінією встановлена на рівні шестимісячної ставки EURIBOR плюс маржа. Юридичним радником «Епіцентр К» у залученні міжнародного фінансування виступила юридична компанія AEQUO.

«Продовження співробітництва з нашими довгостроковими партнерами Euler Hermes та Reiffeisen Bank International є черговим підтвердженням надійності «Епіцентр К» як сумлінного позичальника, з яким співпрацюють найкращі європейські фінансові установи, а також наших планів щодо подальшого розвитку та розбудови аграрного сектору в Україні», — зазначає генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Перші двадцять одиниць зерновозів Schmitz в рамках цієї угоди були розмитнені в серпні, в повному обсязі контракт буде виконано до кінця 2019 року.

За словами керівника аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василя Мороза, стратегія зі збільшення чисельності власного автопарку зерновозів пов’язана з потребою пришвидшувати логістику: з поля до елеваторів та з елеваторів у порти.

«Альтернатива у виборі виду транспорту дасть нам ще більшу оперативність в роботі та гарантує своєчасне виконання експортних контрактів. Наявність такої техніки дозволить швидше обслуговувати покупців, адже сучасні автомобілі-зерновози мають чимало переваг у порівнянні з залізницею. При конкурентних тарифах на перевезення вони мобільніші, зручніші й оснащені сучасним устаткуванням», — підкреслює Василь Мороз.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey