ФАО надасть херсонським фермерам модульні зерносховища

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України взялися за реалізацію нової ініціативи – роздачі модульних зерносховищ для фермерів Херсонської області. Зараз сільгоспвиробників закликають подати заявки на отримання цієї підтримки до 21 січня 2024 року через Державний аграрний реєстр.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Мета проєкту полягає в тому, щоб забезпечити фермерів модульними зерносховищами об’ємом 300, 500 та 1000 тонн. Це стало можливим завдяки грантам від Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation. Після успішної попередньої програми, де фермери отримували підтримку у вигляді зернових рукавів, FAO розширює свою допомогу на надання модульних зерносховищ.

Головна увага буде спрямована на підтримку малих та середніх фермерських господарств Херсонської області, щоб зміцнити стійкість та сталість сільськогосподарського сектору у регіоні.

«Ця ініціатива вирішально важлива для забезпечення потужностей для зберігання українських зернових та олійних виробників, особливо тих, які працюють у найбільш постраждалій Херсонській області. Довгостроковий вплив сприятиме підтримці глобальних поставок продовольства, зміцненню продовольчої безпеки та захисту засобів до існування як на рівні домогосподарств, так і на національному рівні», – зазначив П’єр Вотьє, голова офісу FAO в Україні.

Загалом FAO та Мінагрополітики розраховують роздати 244 модульних сховища для сільгоспвиробників Херсонської області. Видача буде здійснюватися на основі кількості отриманих заявок та частки оброблюваної землі.

Фермерам, які хочуть взяти участь у програмі, слід мати не менше 100 га землі в Херсонській області в офіційному обробітку та використовувати власну техніку для зберігання власної зібраної продукції. Заявки приймаються до 21 січня 2024 року, і після їх аналізу учасники отримають підтвердження допомоги через Державний аграрний реєстр та будуть інформовані про час доставки.

Однак через обмежену кількість модульних сховищ, надання підтримки не гарантоване і буде залежати від критеріїв оцінки та рішення FAO.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *