ФАО закупить насіння сої та соняшнику для підтримки фермерів, які постраждали внаслідок війни

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила тендер на закупівлю та доставку насіння сої та соняшника для підтримки малих фермерів, які проживають та працюють в безпосередній близькості до зони бойових дій і чиї господарства постраждали внаслідок війни. Загалом планується закупити 1 600 тонн насіння сої, у мішках по 50 кілограмів, та 6 500 посівних одиниць насіння соняшника.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

У межах цього тендеру потенційні постачальники можуть подавати пропозиції на повну або часткову кількість необхідного насіння.

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН обравши такий тендер: 2024/FEUKR/FEUKR/125440 – FAO ITB for the procurement of soybean and sunflower seeds in Ukraine

Кінцевий термін подання заявки – 5 лютого 2024 року, о 13:00 (за Київським часом).

Постачальники повинні бути зареєстрованими на сайті Глобального ринку ООН (UNGM). Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації та подання тендерної пропозиції через систему Глобального ринку ООН можна завантажити на сторінці Управління тендерами ГРООН (UNGM Tender Management).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *