Фермери Львівщини отримали допомогу у вигляді насіння озимої пшениці та суміші трав

Минулого тижня представники фермерських господарств Львівщини отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння в рамках Соціального проекту «Хліб заради миру в Україні». Постачальником виступив Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН. Гуманітарну допомогу надали 80 малим суб’єктам господарювання, зокрема розподілено 38,5 тонн насіння озимої пшениці першої репродукції та 2,625 тонн насіння суміші трав на загальну суму понад 800 тис. грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Соціальний проєкт «Хліб заради миру в Україні» впроваджується  на Львівщині Соціальним кооперативом Pausa Café (Італія) у партнерстві з Львівською ОДА та Львівською Аграрною палатою та спрямований на підтримку малих агровиробників, які використовують невеликі площі землі в обробітку та займаються тваринництвом, вирощуванням зернових і овочевих культур.

«Ми щиро вдячні нашим італійським партнерам за те, що вони з розумінням ставляться до проблем, з якими стикається аграрна галузь України після повномасштабного вторгнення і надають підтримку нашим підприємствам вже другий рік поспіль. Заблоковані порти на півдні країни та обмеження експорту на західному кордоні мали вкрай негативний вплив на прибутки українських аграріїв. Особливо постраждали малі підприємства, для них гуманітарна допомога у вигляді насіння зараз є зараз вкрай важливою», – наголосив Юрій Бучко, заступник голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, що в жовтні 2022 року  в межах реалізації ініціативи «Хліб заради миру в Україні»  між 72 малими фермерськими господарствами та сімейними фермерами було розподілено 28 тонн насіння озимої пшениці copmy ЕТАНА (Німеччина, DSV), сорту ТОБАК (Німеччина, Заатен-Уніон ГмбХ) та 2,5 тонни суміші п’яти видів трав.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *