Фермери Львівщини зібрали гарний врожай овочів з безкоштовного насіння

У 2023 році Українська освітня платформа спільно з голландською організацією Kerk in Actie за участі Релігійної організації «Вищий духовний навчальний заклад «Таврійський Християнський Інститут» (м. Херсон) та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації реалізовували на Львівщині програму «Насіння та продовольство».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В рамках програми, в травні, 12 товаровиробників, що спеціалізуються на вирощуванні картоплі та овочів безкоштовно отримали 10 т картоплі сортів «Мелоді» та «Мілва», та 2 т цибулі сорту «Ред Барон». Окрім того вони отримали до 10 кг насіння овочів: баклажани, буряк, капуста, морква, редис, огірок.

Незважаючи на несприятливі погодні умови та пізні терміни посадки фермерам вдалося досягнути  хороших показників врожайності. Врожайність картоплі склала від 100 до 450 ц/га; цибулі – 64,8-100 ц/га. Також хороші показники отримано по іншим овочам.

Такий результат досягнуто за рахунок якості насіння та професіоналізму агровиробників. Враховуючи те, що насіння було першої репродукції, частину врожаю фермери планують використати як посадковий матеріал на наступний рік, що також дає можливість поширення в області високопродуктивних сортів овочів.

Фермери схвально відгукнулись про таку допомогу.

«Висловлюємо вдячність партнерам за благодійну допомогу насінням в складний для нашої країни період та готовність продовжувати таку важливу співпрацю в майбутньому», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *