Фермери Молдови знову виходять на протести

Молдовська Асоціація «Сила фермерів» поскаржилася на відсутність прогресу у досягненні висунутих вимог та оголосила про поновлення акцій протесту.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на newsmaker.

«Незважаючи на те, що ми перебуваємо в середині сільськогосподарського сезону, ми не можемо вчинити інакше. Компетентні органи демонстративно нехтують нашими проблемами. У понеділок, 14 серпня, з 10:00 біля входу до будівлі уряду з боку вулиці Пушкіна пройде попереджувальна акція протесту – пікет. Якщо прем’єр-міністр не захоче з нами поговорити, до уряду прийдуть інші фермери. Вони запитають, чому в нас досі немає діалогу з тими, кому ми платимо податки, і чому уряд не дотримується свого слова і не виконує обіцянок», – заявили в асоціації «Сила фермерів».

В асоціації також зазначили, що акції протесту мають виключно економічний, а не політичний характер.

Нагадаємо, що 20 червня фермери розпочали масштабну акцію протесту у центрі Кишинева. Учасники протесту проїхалися тракторами центральними вулицями столиці і зупинилися на площі Великих національних зборів перед будівлею уряду.

Пізніше, 28 червня, асоціація «Сила фермерів» заявила, що припиняє протест. Асоціація також розповіла, що висунула уряду три вимоги і дала місяць на їхнє виконання.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *