Фермери змушені знижувати ціни на цибулю

Пропозиція ранньої цибулі в Україні на цей час значно перевершує попит на цю продукцію. Ситуація, що склалася в умовах сезонного зростання пропозиції даної продукції, змушує українських фермерів активно знижувати ціни на ріпчасту цибулю врожаю 2023 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Зокрема, згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, сьогодні українські виробники вже готові вести відвантаження ранньої цибулі по 28-36 грн/кг, що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Чергове зниження цін у сегменті цибулі нового врожаю виробники пояснюють одразу кількома причинами. Насамперед нормалізація погодних умов дала змогу більшості фермерів південних областей приступити до активних збиральних робіт, що призвело до істотного збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. При цьому попит у цьому сегменті, як і раніше, утримується на досить низькому рівні.

Читайте також: Закупівельні ціни на малину шокували фермерів.

Зазначимо, що наразі рання цибуля в Україні все ж коштує в середньому на 77% дорожче, ніж наприкінці червня 2022 року. Ключові гравці ринку зазначають, що знижувальний ціновий тренд на ринку цибулі нового врожаю зберігається й надалі. За їхніми словами, через невисоку торговельну активність у цьому сегменті, а також стрімке зростання пропозиції цієї продукції, українські фермери змушені переглядати відпускні ціни на цибулю фактично щодня.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *