Фонд держмайна виставив на приватизацію Триліський спиртзавод на Київщині

Аукціон відбудеться 7 липня, стартова вартість об’єкту – 1.2 млн гривень. Серед переваг Триліського спиртзаводу – він розташований за 79 км від столиці, а площа приміщень складає 13 222 м² – сюди входять 40 будівель: адмінприміщення, склади, цехи, майстерні, спиртосховища та свердловини.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Фонду державного майна України.

З 2010 року Триліський спиртзавод не веде діяльності та за цей час накопичив майже 11 млн боргів перед працівниками та держбюджетом. Приватизація цього об’єкту допоможе знайти ефективного приватного інвестора та відновити покинуте підприємство. 

В купівлі спиртзаводів зацікавлені не лише виробники алкоголю. Участь в аукціонах приймають також фармацевтичні компанії, виробники автомобільного пального та агрокомпанії, які зацікавлені в переробці власної продукції.

«Окрім коштів, які вдасться залучити від продажу непрацюючого об’єкту, приватні власники також модернізують підприємство, повертають роками накопичені борги, створюють робочі місця, відновлюють виробництво та сплачують податки», – йдеться у повідомленні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *