Фунгіциди на ячмінь: використання та цінові аспекти

Фунгіциди на ячмінь: використання та цінові аспекти

Вирощування ячменю та пшениці на полях часто утруднюється через поширення та агресивну діяльність грибкових мікроорганізмів, які впливають на зменшення або знищення врожаю. Онлайн-майданчик «Гровекс» пропонує фунгіциди на ячмінь високої якості від перевірених постачальників. Хімічний розчин безпосередньо впливає на грибкову структуру, знищуючи її в посівах зернових.

Використання фунгіцидів на ячмінь

Для боротьби з грибками та їхніми спорами аграрії сільського господарства часто використовують хімічні препарати на ячмінь, що дозволяє не лише затримувати розвиток спор, але і гарно впливати на показники врожайності. В залежності від діючої речовини фунгіциди на ячмінь бувають:

 • неорганічними;
 • органічними;
 • біологічними.

Кожен фермер для себе вирішує, який спосіб обрати – профілактичний чи захисний. Але практика свідчить, що з такими проблемами посівів набагато результативніше боротися саме профілактичними способами. Адже несвоєчасне розпізнавання або виявлення проблеми здатні негативно вплинути на всю посівну кампанію року.

Для того, щоб пестицид ефективно подіяв, варто дотримуватися кількох правил:

 • обприскування слід проводити в похмуру, безвітряну погоду; потрібно пам’ятати, що після проведення процедури не має йти дощ;
 • застосування засобів індивідуального захисту в вигляді гумових рукавиць, чобіт та марлевої пов’язки;
 • обприскування повинно здійснюватись безпосередньо на культури, а не на землю;
 • готувати рідину необхідно перед проведенням маніпуляції;
 • хімічний розчин має стояти в сухому темному, недоступному для дітей місці.

Сучасна сільськогосподарська техніка дозволяє ретельно реалізовувати такі нескладні дії, але в будь-якому випадку рекомендується дотримуватися рекомендованих порад. Більшість європейських країн суворо регламентує використання фунгіцидів законодавчими актами та розпорядженнями парламенту, оскільки невиправдане застосування хімічних речовин несе суттєву шкоду для навколишнього середовища.

Цінові аспекти фунгіцидів на ячмінь та пшеницю

Супермаркет для аграріїв пропонує на своїх сторінках різноманітні фунгіциди для зернових, які мають різні цінові категорії, виходячи з деяких моментів. Вартість пестицидів встановлюється через:

 • кількість хімічного засобу;
 • термін дії активних компонентів;
 • чисельність грибкових видів, на які поширюється вплив фунгіциду;
 • ефективність стосовно шкідливих грибкових структур.

В залежності від способу впливу на рослини (через землю або протравлення насіння) на ринку присутні препарати у вигляді дусту, порошку, спреїв, аерозолів або рідин для розведення з водою. Лише при дотриманні правил використання та черговості застосування засобів, вони результативно знищують грибок. Але варто при цьому пам’ятати, що постійне задіяння подібної хімії формує в шкідників імунітет.

Обираючи фунгіцид для ячмінних чи пшеничних культур, необхідно віддавати перевагу якісним товарам від перевірених постачальників платформи «Гровекс».

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *