Генеральним директором «Бруклін-Київ» став Олексій Нікулін

У оператора ОМП, який реалізує спільний інвестпроект з Louis Dreyfus Company, з’явився новий топ-менеджер. Стивідор «Бруклін-Київ», що працює в Одеському морському порту, отримав нового керівника. Генеральним директором компанії призначений Олексій Нікулін. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ЦТС та прес-службу «Порти України».

Олексій Нікулін закінчив факультет транспортних технологій і систем Одеського Національного морського університету в 2008 році. В «Бруклін-Київ» працює з 2006 року. Починав трудовий шлях тальманом, стивідором. У компанії зробив кар’єру — старший стивідор, перший заступник начальника ППК, начальник ППК, заступник генерального директора з виробництва.

«Бруклін-Київ» займається стивідорною діяльністю в Одеському порту з 1994 року. Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», компанія оперує причалами №38 (пірс №3), №42, №43, №44-45 (елеваторний пірс) і №46-47 (цукровий пірс). Спеціалізується на перевалці генеральних, навалювальних і тарно-штучних вантажів.

З 2012 року «Бруклін-Київ» і Louis Dreyfus Company спільно реалізують в Одеському порту проект будівництва нового зерноперевантажувального комплексу на Андросовському молу річною потужністю 4 млн т. Термінал планується ввести в експлуатацію влітку 2019 року. Загальна вартість інвестпроекту складає 104 млн доларів.

Бруклін-Київ у 2017 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2016 роком на 9,3% — до 6,803 млн т.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *