Група АГРОТРЕЙД планує збільшити площу посівів під озимою пшеницею

Група АГРОТРЕЙД засіє озимою пшеницею понад 18 тисяч гектарів. Це майже на 3 тисячі гектарів більше, ніж минулого року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Групи АГРОТРЕЙД.

Техніка вже працює на полях Харківської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, де АГРОТРЕЙД обробляє землю. 

«Умови для сівби озимих наразі дуже гарні: в ґрунті вдосталь вологи, а температура повітря типова для цієї пори року. Все це дає нам надію на багатий врожай наступного року», — сказав директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. Завершити посівну планують до 10 жовтня. 

Також компанія розпочала збір соняшника, кукурудзи та сої. Традиційно жнива розпочалися в Харківському регіоні, як найбільш південному для компанії. Згодом техніка виїхала на поля інших областей. Загалом цього року кукурудзою було засіяно 17,8 тисячі гектарів, соняшником — понад 8 тисяч, а соєю — майже 5 тисяч. 

Цей рік був успішним для органічного виробництва, під яке в компанії відведено 2500 гектарів у Харківській області. Серед культур вирощування: кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох та гречка. 

«Ми приділили багато уваги органіці, впровадили нові технологічні підходи, обробку виконували оптичними культиваторами та змінили строки посівів. Усе це дало свої результати», — сказав Олександр Овсяник. 

Як наслідок, врожайність культур значно перевищила план: пшениця — на 15%, гірчиця — на 32%, а горох — на 55%. 

До того ж компанія отримала гарні показники по пшениці. Група АГРОТРЕЙД не тільки зібрала більше зерна, ніж планувалося, але і його якість перевищила сподівання: 70% пшениці підпадає під класифікацію продовольчої й тільки 30% є фуражною.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *