Група АГРОТРЕЙД розпочала збір ріпаку

Жнива тривають в Харківській та Чернігівській областях. Загалом, урожайність культури відповідає запланованим показникам — 30 центнерів з гектара, а в Харківській області навіть перевищує й на деяких ділянках сягає 42 центнерів з гектара.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Єдиною складністю цього сезону для ріпаку Групи були заміновані поля на Чернігівщині, які нам довелося протягом місяця разом з військовими очищати від російських снарядів. В іншому — все пройшло гладко. Ми мали достатню кількість добрив та засобів захисту, вчасно їх внесли, тому культура отримала якісний догляд і тепер радує нас урожаєм», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Зібраний врожай компанія одразу відправляє на зберігання як на елеватори Групи, так і на сторонні. Цього року холдинг користується послугами зокрема й інших елеваторів, щоб залишити місце під пшеницю та кукурудзу на власних зерносховищах.

На Харківщині збір ріпаку добігає кінця, а на Чернігівщині роботи затягуються через дощі й триватимуть ще приблизно тиждень.

Наступного року Група АГРОТРЕЙД планує вдвічі збільшити площу посіву під ріпаком — до 15 тисяч гектарів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *