Хлібзаводу з Кропивницька вигідніше купляти борошно в сусідній області

Кропивницький хлібзавод купує борошно для випікання хліба у Дніпропетровській області, а не у Кіровоградській. На Кіровоградщині є десять виробників борошна у промислових обсягах. Його якість не влаштовує, є вимоги й до ціни, розповіла директорка хлібозаводу Владлена Паренкова.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

На Кропивницькому хлібозаводі щодня випікають 17 тонн хліба. Борошно купують у Дніпропетровській області. Директорка хлібозаводу пояснила чим не влаштовує борошно з Кіровоградщини.

«Борошна достатньо, але воно незадовільної якості. По-перше, рівень клейковини і білизни. Також ми працюємо без домішок. Дуже важко зараз знайти в Україні виробника, який працює без домішок. Ми не можемо переналаштовувати виробництво кожен раз під сировину».

Говорить, крім якості борошна, зважає на ціну, влаштовує – від 10 до 11,5 тисяч гривень за тонну.

«Для того, щоб не було підвищення ціни на хліб у півтора або два рази, я маю влазити у коридор собівартості, який у мене є».

Керівниця департаменту агропромислового розвитку Валерія Фурманова знає, що кропивницький хлібозавод закуповує сировину не у місцевих виробників. Вплинути на це не може.

«Це договірні відносини між двома приватними підприємствами. Так, є виробники Кіровоградської області, але можливо у них там є нюанси з обсягами, або вже є договори з іншими покупцями, або якість борошна не зовсім та, що потрібна для випікання вищого ґатунку хлібобулочних виробів».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *