Японія підтримає відновлення України за допомогою технології виробництва біопалива

Японія планує передати Україні технологію виробництва біопалива для підтримки відновлення країни, постраждалої від війни з Росією, повідомили японські урядові джерела.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на kyodonews.

План буде представлений на зустрічі в Токіо наступного місяця для обговорення підтримки відновлення України представниками публічного та приватного секторів обох країн. Токіо очікує, що технологія біопалива створить нову галузь в Україні, яка є сільськогосподарською країною, багатою на ресурси, які можна використовувати в паливних цілях.

На відміну від США та Європи, Японія, згідно зі своєю пацифістською Конституцією, обмежує експорт зброї, і тому країна зосереджується на відновленні України.

Очікується, що японські компанії погодяться надати технологію виробництва відновлюваної енергії та пов’язане обладнання на Японсько-українській конференції сприяння економічній реконструкції, яка відбудеться 19 лютого.

Біопаливо, вироблене з рослин і відходів тваринництва, можуть бути використані для виробництва електроенергії і привертають увагу як одна з технологій, які можуть сприяти декарбонізації.

«Якщо бізнес взяти в руки, це надасть перспективні експортні продукти для України і може допомогти збільшити іноземні валютні надходження країни», – зазначив представник японського уряду.

Японський уряд проводив аналіз потреб України перед зустріччю, спрямовуючи зусилля на надання середньо- та довгострокової підтримки за допомогою приватних інвестицій у сферах енергетики, медичної допомоги та інфраструктури. Також планується підтримка впровадження в Україні технологій віддаленої медичної допомоги та сучасного сільського господарства.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *