Indigo Agriculture та Міжнародна фінансова корпорація оголошують про партнерство щоб дослідити можливості розвитку вуглецевого землеробства в Україні

Indigo Agriculture Europe, GmbH., компанія, діяльність якої спрямована на використання природних ресурсів таким чином, щоб допомогти аграріям годувати планету екологічно безпечним способом, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), підрозділ Групи Світового банку, оголосили про початок партнерства для вивчення можливостей розвитку вуглецевого землеробства в Україні. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз IFC.

Ці дві організації спільно підготують початкове техніко-економічне обґрунтування для вивчення місцевих агрономічних факторів та економіки аграрних підприємств. Результати ТЕО стануть основою для прийняття рішення щодо залучення українських виробників до пілотного проєкту з вуглецевого землеробства у 2022 році.

Вуглецеве землеробство означає запровадження та адаптацію відновлювальних (регенеративних) методів господарювання, які можуть зменшити викиди основних парникових газів від агровиробництва, а також отримання двоокису вуглецю з атмосфери та збереження його в ґрунті. Документальне оформлення змін у методах господарювання, а також оцінка та моделювання їх впливу на зміну клімату, дасть можливість сільгоспвиробникам, які беруть участь у зареєстрованих програмах вуглецевого землеробства, генерувати та продавати вуглецеві кредити, і в такий спосіб отримати нове джерело доходу, одночасно допомагаючи сільському господарству стати частиною рішення проблеми зміни клімату.

Вуглецева програма Indigo є першою подібною ініціативою в Європі, яка використовує нову методику Верифікованих Вуглецевих Стандартів (VCS), затверджену Verra. Ця методика є унікальною, оскільки дає можливість кількісно оцінити як скорочення викидів основних парникових газів від сільськогосподарського виробництва, так і збільшення обсягів збереженого в ґрунті органічного вуглецю в результаті використання регенеративних сільськогосподарських практик. Дотримання методики VCS підтверджує достовірність усіх вуглецевих кредитів, отриманих шляхом впровадження цих методів, які по суті є винагородою для агровиробників, що запроваджують методи вуглецевого землеробства. Інтерес до цих інновацій вже виявили такі компанії, як Barclays, JP Morgan, Maple Leaf Foods та Ralph Lauren Corporation, які взяли на себе зобов’язання придбати перші верифіковані сільськогосподарські вуглецеві кредити.

Партнерство між IFC та Indigo впроваджується в рамках проєкту IFC «Розвиток кліматично-орієнтованого сільського господарства в Україні», що реалізується за фінансування Міністерства фінансів Австрії. Успіху цього партнерства сприятимуть також знання та досвід Indigo, отримані нею під час розробки програми зі скорочення викидів парникових газів у Сполучених Штатах, яка зараз проходить експериментальне випробування в Німеччині.

Рішення про початок  цього партнерства також підтверджує той факт, що Україна має одну з найбільших можливостей серед усіх країн Європи для збільшення потужності поглинання природного вуглецю.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *