ІТ-рішення для АПК: сьомий AGROIT FORUM 2023 відбувся

Сьогодні без цифровізації не можна уявити своє життя, а бізнес без впровадження інноваційних ІТ-технологій повноцінно не буде існувати. В цьому дедалі частіше переконуються підприємці, в тому числі і аграрії. Їхня робота щодня пов’язана з цифровими технологіями як за висіву культур, подальшого догляду за рослинами, так і за збирання врожаю, а ще, за допомогою ІТ-рішень агросектор, як й інші сфери бізнесу, може швидко перейти від паперового документообігу до електронного, що значно спростить роботу та зекономить час.

Диджиталізація агровиробництва — це не примха, а вимога часу, тому аграрії в пошуках останніх смарт-технологій та інструментів, що стануть запорукою підвищення ефективності та зростання їхнього бізнесу.

Саме такі рішення агровиробники можуть знайти на AGROIT Forum. Це один із найбільших профільних бізнес-заходів в Україні у сфері AgTech, на якому презентуються ІТ-рішення для АПК від компаній розробників цифрових технологій та аграрних підприємств.

8-го грудня у Києві відбувся сьомий AGROIT Forum 2023, де агровиробники змогли познайомитися з останніми AgTech-новинками, почути кейси від представників провідних підприємств, дізнатися про різні аспекти цифровізації агробізнесу, взяти участь у жвавих дискусіях та нетворкінгу.

Сергій Олійник, організатор AGROIT Forum 2023, компанія Digital.Forum.Pro:

«Ми збираємо представників ІТ-компаній, аграріїв (земельний банк від 1000 га і до 500 тис. га), щоб створити такий симбіоз знань, рішень, аби провідні фахівці поділилися інформацією про продукти, які допоможуть фермерам цифровізуватися, а аграрії, в свою чергу, розповіли про свій досвід впровадження ІТ-рішень у власне виробництво. Даний форум ми проводимо всьоме (минулого року не проводили з видимих причин) і на ньому ми обговорюємо ті рішення, які були впроваджені та користувалися попитом останні два роки. З 2015 року, відколи ми проводимо такі форуми, кількість учасників на сьогодні дещо зменшилася (AGROIT Forum 2023 відвідало приблизно 200 осіб з різних регіонів України), бо спочатку вплинула пандемія коронавірусу, а за нею і повномасштабне вторгнення росії. Однак ми відкриті до наших партнерів, прихильників, надаємо відео матеріали, інформацію про ті рішення, які звучали на форумах. Тож кожен може дізнатися всю необхідну інформацію в зручний час».

Сергій Олійник зазначив, що й надалі будуть продовжувати розвивати ІТ напрям у сільському господарстві та організовувати подібні заходи із залученням ще більшої кількості експертів та учасників.

Детальніше про практичні кейси залучення ІТ-рішень до сільськогосподарських підприємств читайте у окремому матеріалі згодом на сайті та в друкованому виданні журналу «Пропозиція».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *