Поки українська влада проводить наради, ПП «Дорогуськ – Ягодин» розблокував місцевий війт

Поки Держприкордонслужби України рапортує про припинення блокування польськими перевізниками пункту пропуску «Дорогуськ – Ягодин», з’явилась інформація, що протести припинив… очільник гміни (адміністративна одиниця в Польщі) Войцех Сава.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Європейську правду».

«Я більше не можу допустити, щоб жителі гміни втрачали роботу», – сказав війт Войцех Сава.

«Перевізники не виконують домовленості, вони не пропускають транспорт ADR [небезпечні вантажі], як було домовлено», – додав він.

Після 13:00 учасникам офіційно повідомили, що акцію протесту було розпущено. Муніципалітет назвав дві причини – «велика небезпека для майна» і «блокування руху».

Протестувальникам дали 15 хвилин, щоб вирішити, що вони будуть робити далі.

«За інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні [11 грудня] о 14:00 (за київським часом) завершилася акція протесту польських перевізників перед пунктом пропуску «Дорогуськ – Ягодин». Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі», – зазначив Андрій Демченко, речник ДПСУ.

Віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що уряд продовжить роботу з розблокування решти пунктів пропуску.

«Більше місяця тривало блокування найбільшого вантажного пункту пропуску. За цей час команда Міністерства та посольства буквально щоденно займалась питанням розблокування. Провели десятки зустрічей, перемовин на всіх можливих рівнях. Це була складна робота, але вона ще не завершена. Кордон має бути розблокованим повністю, а подальші блокування не допущені», – написав він у Facebook.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *