Жнива перемоги — фермери на безоплатній основі отримали 10 комбайнів

Учасники Всеукраїнського Конгресу Фермерів, у межах ініціативи «Жнива перемоги», отримали 10 комбайнів на суму 2 млн євро. Техніка вже рушила на Київщину, Дніпропетровщину, Львівщину, Полтавщину та Хмельниччину.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

«Ми зможемо зекономити кошти під час збору врожаю, а отже фермери і громади отримають додаткові надходження. Неймовірно вдячні за цю ініціативу всім причетним. Сподіваємося, це тільки перший крок і чекаємо наступних, бо аграрний фронт нині так само важливий для країни та продовольчої безпеки, як і військовий», — наголосив голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник.

Нагадаємо, між Благодійним Фондом «Жнива Перемоги» та Міністерством аграрної політики та продовольства підписано Меморандум про співпрацю в напрямку допомоги українським аграріям.

Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів зазначив, що проект, над яким працювали більше 4-ох місяців, вийшов на фінальну стадію. Завдяки Благодійнику Howard G. Buffett та ініціативі народного депутата Дмитра Соломчука було реалізовано проект «Жнива перемоги», яким у відповідь на безпрецендентну агресію російської федерації по аграрному сектору України надано допомогу у вигляді сільськогосподарської техніки, в наших фермерів є підтримка та допомога по збору такого цінного, складного цьогорічного врожаю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *