John Deere представила нові високопродуктивні комбайни X-серії

Компанія John Deere включила дві нові моделі збиральних комбайнів Х-серії в лінійку зернозбиральної техніки, яка допоможе збирати врожай в 2021 році. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Це дасть змогу великим господарствам підвищити ефективність і швидкість збирання, особливо на складних ділянках, за високої врожайності або вологості. Нові комбайни X9 1000 і X9 1100 стали флагманами Х-серії і виводять продуктивність зернозбиральної техніки John Deere на новий рівень. Переваги цієї серії підтверджує срібна медаль DLG «За підвищення продуктивності великих комбайнів», отримана на виставці Agritechnica-2019.

Комбайн X9 1100 дозволяє досягти максимально високих показників при збиранні пшениці — 100 тонн на годину, причому втрата зерна становить менше 1%. Така продуктивність забезпечується в тому числі за рахунок найширшої на ринку похилої камери. Ефективність збирання врожаю також підвищується завдяки новому здвоєному роторному сепаратору і найбільшій у цій категорії зерноочистці, які збільшують пропускну здатність.

3,51-метрові ротори сепаратора XDS мають в своїй основі перевірену часом модульну концепцію комбайнів S-серії зі спеціальними секціями для обмолоту й сепарації. Секція сепарації оснащена спеціальними «пальцями», які допомагають отримати останні зерна, які залишилися з рослинної маси, що підвищує продуктивність в складних умовах.

Система очищення Dyna-Flo XL площею 7м2 на 36% більша в порівнянні з S-серією. Завдяки новому вентилятору вона очищає на 45% ефективніше, ніж S-серія.

Комбайни X-серії також здатні працювати до 14 годин без дозаправки за рахунок нового 13,6-літрового шестициліндрового дизельного двигуна John Deere PowerTech потужністю 700 к.с. Модель X9 також оснащена потужною системою ремінного приводу HarvestMotion, яка забезпечує зниження споживання палива на 20% і збільшення крутного моменту на 30%, а також зменшує число обертів на хвилину.

1250-літровий паливний бак моделі X9 наповнюється менш ніж за 2,5 хвилини завдяки новій системі Fast Fuel, при цьому швидкість наповнення становить до 550 літрів за хвилину.

Варто відзначити також трансмісію ProDrive XL, за рахунок якої крутний момент збільшується на 30% в порівнянні з існуючою системою ProDrive для горбистої місцевості, а також роботи в умовах високої вологості й наявності бруду. Вона забезпечує швидкість до 40 км/год, а також регулювання частоти обертання двигуна до 1700 об/хв.

Зерновий бункер моделі X9 1000 вміщує 14,8 тис. літрів, а зерновий бункер моделі X9 1100 — до 16,2 тис. літрів при швидкості розвантаження до 186 літрів в секунду. Вивантажувальні шнеки, які складаються з регульованим вивантажним козирком доступні для комбайнів X-серії в декількох розмірах.

В Україні дані комбайни будуть доступні для замовлення в 2022 році.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *