Жорстка економія та українське зерно: німецькі та польські фермери розширюють протести

Німецькі фермери протестують проти скасування деяких субсидій і виплат.. Страйк охопив усю Німеччину та прикордонні з Польщею райони, спричинивши затори на кордоні. За повідомленнями, польські фермери також приєднаються до німецьких колег і протестуватимуть проти імпорту українського зерна. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrayina.pl.

Ось уже кілька тижнів німецькі фермери протестують проти плану жорсткої економії, розробленого урядом Німеччини. Реалізація цього плану означає скасування податкових пільг на трактори і субсидій на сільськогосподарське паливо. Фермери не приховують свого обурення і висловлюють його, зокрема, в діях.Дійшло до того, що нещодавно протестувальники ледь не взяли штурмом пором із віцеканцлером Робертом Хабекомюї.

Демонстрації мають продовжитись та розширитись – до фермерів планують приєднатись транспортні компанії. Протести охоплять усю країну, а також прикордонні з Польщею територію.

До німецьких фермерів приєднаються поляки

Також німецькі фермери планують протестувати проти імпорту українського збіжжя. Польсько-німецький кордон у Герліці та Згожельці на автомагістралі А4 стане місцем аграрних протестів. Рух на трасі буде суттєво ускладнено, а місцями повністю паралізовано. До них на знак солідарності мають приєднатися польські фермери зі сторони Згожелця.

Це може повністю перекрити рух автострадою А4 з польського та німецького боку. За словами організаторів протесту під гаслом «Земля об’єднує», свій спротив спільно висловлять, серед інших, польські та німецькі фермери. проти надмірного імпорту зерна з України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *