Ціни на огірки зросли через перебої імпорту з Туреччини

В Україні значно зріс попит на тепличні огірки, а пропозиція істотно скоротилася, що призвело до зростання цін. Наразі лише деякі українські підприємства продають огірки, а основним джерелом пропозиції на українському ринку є виключно імпортні огірки з Туреччини. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Зокрема, тепличні огірки вже продаються за ціною 90-135 грн/кг, що в середньому на 17% вище, ніж тиждень тому. 

Учасники ринку пов’язують зростання цін на тепличні огірки здебільшого з підвищенням цін на цей продукт у Туреччині, яка традиційно є основним постачальником тепличних овочів в Україну в зимовий період. Водночас на внутрішній ринок надійшла лише невелика кількість огірків, імпортованих цього тижня, а багато оптовиків відмовляються працювати з імпортними огірками через їхню низьку якість.

Варто зазначити, що наразі тепличні огірки продаються в середньому на 70% дорожче, ніж на початку січня 2023 року. Однак багато учасників ринку вважають, що цінова ситуація в цьому сегменті – тимчасове явище. Вони не заперечують, що ситуація в сегменті тепличних огірків стабілізується найближчим часом, щойно поставки турецької продукції на український ринок нормалізуються.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *