Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень

Компанія «Кернел» запустила першу в Україні онлайн-платформу для спільного здійснення залізничних перевезень Transithub. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу компанії.

Мета створення Transithub – в режимі онлайн інформувати учасників ринку щодо логістики перевезень «Кернел» з метою формування спільних маршрутів.

«Ідея створити віртуальний хаб для вантажовідправників виникла нещодавно та поки не має аналогів на ринку. За новими правилами залізничних перевезень ми не встигали вчасно здійснювати доставку продукції в порт. Маючи ефективний приклад співпраці з іншими виробниками у вигляді нашої платформи Open Agribusiness, ми вирішили створити подібний портал для здійснення спільних залізничних і автомобільних перевезень», – зазначає директор по логістики Кернел Микола Мірошниченко.

За словами керівника відділу забезпечення рухомим складом «Кернел» Михайла Кравченка, за допомогою Transithub компанія планує забезпечити збільшення обороту вагонів і значно спростити логістичну складову роботи як компанії «Кернел», так і інших учасників ринку.

«Звичайно, за допомогою такого способу ми не покриємо 100% наших перевезень. Однак, якщо ця цифра досягне навіть 10%, будемо вважати це гарним результатом. Упевнений, що функціонал Transithub високо оцінять, як торговельні компанії і приватні експедитори, так і власники елеваторів, з яких відвантажуватися продукція», – зазначив він.

Співпраця компанії і користувачів порталу проходить наступним чином:

  • Закупник «Кернел» купує на певному елеваторі певний обсяг продукції.
  • Аналітик з питань логістики представляє на розгляд плани відвантажень згідно конкретної торгової програми.
  • Всі отримані дані вносяться в базу із зазначенням станції, культури, кількості наявних і необхідних вагонів, після чого публікуються у відкритому доступі на Transithub.
  • Всі зареєстровані користувачі миттєво отримують повідомлення і можуть відправляти у відповідь заявки на участь у перевезенні.

Доступ до Transithub можна здійснити з будь-якого пристрою, що робить його зручним у використанні в будь-який час.

Портал вже функціонує в тестовому режимі. У перспективі «Кернел» планує додати ще кілька функціональних можливостей, зокрема калькулятор тарифів та інтерактивну карту з усіма даними по відвантаженнях.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить довгостроковий кредит в розмірі до $48 млн компанії «Кернел».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *