Колишній моряк переїхав на Рівненщину та зайнявся сільським господарством

Нідерландець Генрі Біренс колишній моряк. Раніше він ходив у рейси на великих суднах та за його словами, заробив достатньо грошей, щоб не працювати взагалі. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на investor-ua.com.

Проте, чоловік захотів спробувати щось нове та інвестував власні гроші у створення ферми в Україні. Разом із дружиною та донькою переїхав у село Яловичі на Рівненщині. Тут вони стали успішними фермерами, а їхня дочка вже планує стати агрономом.

«Чудовий доказ того, що українське село може бути прибутковим. Працюємо над тим, щоб подібних прикладів було більше, а мале і середнє фермерство розвивалося», — написав народний депутат Дмитро Соломчук.

Фермер розповів, що нині він вирощує майже 20 сортів картоплі. Серед його замовників — фермери та виробники чипсів. Займатися господарством йому допомагає дружина Любов, з якою він познайомився в Нідерландах 20 років тому. 

До того ж Генрі радить українцям не поспішати продавати свою землю після відкриття ринку землі, а здавати її в оренду.

Чоловік вважає, що держава повинна підтримати малих фермерів вигідними кредитами. Він впевнений, що якби банки видавали фермерам кредити мінімум на 5 років і під невеликі відсотки, наприклад, 4-5-6%, то це було б справжнім успіхом.

Генрі Біренс зауважив, що в Голландії набагато менше можливостей для малих фермерів. За його словами все, що він зробив в Україні, неможливо було б зробити у Нідерландах. Бо там потрібно мати великі гроші, щоб розпочати власну справу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *