Главная / АГРОНОВИНИ / Комісія Мін’юсту задовольнила скаргу фермера Кондратюка на незаконні дії державного реєстратора

Комісія Мін’юсту задовольнила скаргу фермера Кондратюка на незаконні дії державного реєстратора

16 серпня 2019 року скаргу Івана Кондратюка на дії державного реєстратора Липчук В. В., яка незаконно передала рейдерам фермерське господарство «Кондратюка», Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації задовольнила у повному обсязі. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ГО «Бізнес-Варта».

Нагадаємо, Іван Кондратюк є сином Сергія Кондратюка, засновника ФГ «Кондратюк», якого 10 червня близькі знайшли з простреленою скронею у власному будинку. Положення тіла та зброї вказували на несамостійність «рішення» фермера застрелитися, але щось однозначно казати поки рано.

10 липня 2019 року адвокат ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход приступив до вивчення даної справи та інформації, а вже наступного дня адвокату було повідомлено, що господарство рейдернули і відповідні дані вже внесені до державного реєстру.

Того ж дня шляхом самостійного моніторингу даних Державного реєстру юридичних осіб було виявлено перереєстрацію власника, голови та місцезнаходження СФГ «Кондратюк» державним реєстратором Мирноградської міської ради Донецької області Липчук В.В. на невідому родині фермера особу – Сергія Миколайовича Коваленка з міста Кам’янське, що на Дніпропетровщині.

Відзначимо, що лише 12 липня близько 10:00 на телефон прийшло повідомлення від Мін’юсту про підтвердження перереєстрації СФГ «Кондратюк», яке орендує понад 4300 га земель і має склади, олійня, тік та іншу нерухомість, з Сергія Кондратюка на Сергія Коваленка. Дружина фермера та син-спадкоємець, зрозумівши ,що відбувається рейдерське захоплення фермерського господарства повідомили адвоката та поліцію.

Згодом потерпілі дізнались, що нібито Сергій Кондратюк згідно договору купівлі-продажу через «Правобережну товарну біржу» міста Кам’янське 19 березня 2019 року (!) продав усе СФГ «Кондратюк» громадянину Сергію Коваленку (перереєстраціїя відбулась через місяць після смерті фермера – 10 липня 2019 року, тобто, через майже чотири місяці після укладення даної угоди).

За твердженням працівників господарства та родини фермера, вказана ситуація не відповідає дійсності, оскільки увесь день 19 березня 2019 року, коли нібито підписувався договір купівлі-продажу фермерського господарства, Сергій Кондратюк разом з бухгалтером господарства знаходився у місті Дніпро, чому є належні докази.

Рішення про виведення зі складу засновників господарства Сергія Кондратюка та затвердження нової редакції Статуту ФГ Сергій Коваленк прийняв 09 липня 2019 року. Усі документи державному реєстратору, зокрема, рішення Сергія Кондратюка про продаж господарства та договір купівлі-продажу господарства, Сергій Коваленко подавав особисто.

Що доінших оперативних заходів ГО «Бізнес-Варта»звернулась до Міністерства юстиції України (до Комісії) з проханням пришвидшити розгляд скарги Івана Кондратюка від 12 липня 2019 року державного реєстратора Мирноградської міської ради Донецької області Липчук В.В.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У яких українських продуктів є високі шанси потрапити на полиці європейських магазинів, — гендиректор Metro Cash&Carry

П’ять років тому Україна зробила свій вибір на користь Європейського союзу, підписавши угоду про зону ...

David Montgomery Womens Jersey