Компанія Cygnet закінчила збирання колосових

31 липня у Cygnet завершилось збирання урожаю озимої пшениці. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Валовий збір зерна з площі 2000 га складає 14,7 тис. тонн у бункерній вазі. Залікова урожайність озимої пшениці становить 7,4 т/га. Минулого року вона склала 5,7 т/га.

«Через несприятливі погодні умови цьогорічні жнива озимої пшениці розпочались на 9 днів пізніше, ніж минулого року. Проте під час збирання врожаю погода була доброю, урожай ми зібрали за 16 робочих днів, всього лиш 2 дні погода вносила певні корективи. Загалом жнива пройшли в оптимальні строки, втрат практично не було. Цього року також виробіток на комбайн у нас був досить непоганим, в середньому комбайн збирав в межах 30–35 га за день. Розпочали жнива ми власними комбайнами, а вже через тиждень залучили ще й наймані», — розповідає головний агроном Житомирського відділення Олександр Гапонюк.

Попри специфічні погодні умови протягом року, результатом агрономічна служба задоволена. «Восени опадів не було, ми взагалі сумнівались, чи сіяти пшеницю. Але рослини увійшли в зимівлю в тій фазі, що потрібно. Навесні внесли добрива КАС, провели належним чином гербіцидний та фунгіцидний захист, вологи було достатньо. Я вважаю, що завдяки цим сукупним факторам ми отримали достойний результат», — додає агроном.

26 липня у Cygnet завершилось також збирання ярого ячменю, який компанія посіяла в якості експерименту. З площі 300 га валовий збір становить майже 2000 т, а залікова врожайність — 6,2 т/га.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *