Главная / АГРОНОВИНИ / Компанія ЕРІДОН оновила свій логотип

Компанія ЕРІДОН оновила свій логотип

Компанія ЕРІДОН, лідер українського ринку з комплексного забезпечення індустрії землеробства, оновила свій логотип — він отримав спрощений двовимірний дизайн, більш прості та легкі форми, його палітра стала складатися з трьох кольорів. 
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз ЕРІДОН.
 
«Ми зберегли в логотипі графічний елемент у вигляді символізованого зображення рослини та краплини засобу захисту рослин, які уособлюють турботу про майбутній врожай, як головну мету нашої діяльності.
 
Оновлений логотип відображає готовність компанії змінюватися разом із світом, який змінюється навколо нас, змінюватися разом з нашими клієнтами, їх ідеями та новими потребами в комунікації з ними. Ми також демонструємо, що продовжуємо рухатися вперед шляхом постійного удосконалення та інновацій», — говорить С. Кролевець, засновник компанії ЕРІДОН.
 
Компанія ЕРІДОН була заснована в 1993 р. і починала свою ділову активність із дистрибуції засобів захисту рослин. На сьогоднішній день ЕРІДОН є визнаним національним лідером із забезпечення українських аграріїв не тільки засобами захисту рослин, але й насінням польових культур, мінеральними добривами, мікродобривами та біостимуляторами.
 
ЕРІДОН сьогодні – це більш ніж 800 професіоналів, більш ніж 11 000 клієнтів, першокласний сервіс, надзвичайно широкий спектр високоякісної продукції (включаючи ексклюзивні пропозиції), потужна логістична та офісна інфраструктура, яка максимально наближує товари та сервіси компанії до українського сільгоспвиробника. Невід’ємними складовими успіху компанії є можливість надання клієнтам комплексної агротехнологічної підтримки, послуг з агротрейдингу та масштабного за своїми об’ємами товарного кредитування.
 
Усі дані елементи закладають довгострокову співпрацю, яка гарантує успіх.
 
ЕРІДОН — є ведучим брендом групи компаній ЕРІДОН, в яку також входять ЕРІДОН-ТЕХ, ЕРІДОН-БУД та інші підприємства, що займаються:

  • Дистрибуцією і сервісом сільськогосподарської техніки;
  • Комплексним аграрним інжинірингом;
  • Рослинництвом;
  • Тваринництвом;
  • Переробкою сільгосппродукції.

Оновлюючи логотип, компанія ЕРІДОН зберігає суть бренду та підкреслює емоційний зв’язок із клієнтами. Тим самим наголошуючи, що ЕРІДОН — відповідальна компанія, яка допомагає вашому бізнесу розвиватися і збільшувати прибутки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чому українські фермери відмовляються від вирощування томатів?

Стрімким поширенням в Україні шкідника пасльонових — південноамериканської томатної мінуючої молі Tuta absoluta пояснюється висока ...

David Montgomery Womens Jersey