Компанія «Сади Дніпра» модернізує автоматизовану лінію сортування яблук

Всього лише два роки тому компанія «Сади Дніпра» (ТМ UApple) встановила у себе автоматизовану лінію останнього покоління для сортування яблук, але вже зараз проводитиме її модернізацію, адже з’явилася нова технологія. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

 «Сади Дніпра» впровадять на своїй лінії технологію інтелектуальної сортування. «Ми покращимо фотоаналізатор лінії – її «мозок», ту систему, яка сканує фрукт за кількома параметрами, – пише Вадим Єрмолаєв, власник компанії. – Буде вдосконалено здатність лінії розпізнавати дефекти яблук, а також груш, перший урожай яких зберемо наступної осені».

Вадим Єрмолаєв зазначає, що є величезна кількість видів дефектів фруктів, і деякі з них важко відрізнити один від одного. Наприклад, глибокий прокол яблука від поверхневого пошкодження, або гірку ямчастість яблука від удару. А це вже різні класи яблука за якістю.
 
Саме тому компанія замовила новий модуль, основу якого складе кольорова і інфрачервона камери. Це революційна система технічного зору, яка зможе надати 80 (!) фотографій кожного яблука високої чіткості і зможе аналізувати кожну нерівність яблука на його шкірці і навіть під нею. Таким чином, «Сади Дніпра» зможуть гарантувати ще більш високу якість яблук своїм замовникам з більш ніж 20 країн світу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *