Компанія Weidemann випустила телескопічний навантажувач нового покоління

Німецька компанія Weidemann вивела на ринок нове покоління телескопічних навантажувачів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

«У 2010 році компанія однією з перших випустила на ринок невеликий компактний телескопічний навантажувач з боковим розташуванням двигуна, який в останні 10 років став справжнім лідером продажів у нашому широкому асортименті», – говорить комерційний директор Weidemann Бернд Апфельбек. «Ми мусили перейти на двигуни норми Stage V і ми використовували цю ситуацію, щоб ще раз переосмислити машину T4512 для її подальшої оптимізації», – продовжив він.
 
Модель T4512 пропонується з двома варіантами двигуна Yanmar, але тепер потужність базового двигуна знижена до 25 л. с., а більш потужного варіанту збільшена до 45 л. с. Номінальна потужність нового базового двигуна менше, ніж раніше, але він має кращу ефективністю за рахунок ексклюзивного нового приводного механізму з електронним регулюванням, розробленого компанією Weidemann – так званого «ecDrive».
 
Базова модель двигуна дозволяє досягати максимальної швидкості 20 км/год. При використанні великого двигуна можна тепер вибирати між максимальною швидкістю 20 км/год і 30 км/год. Робоча гідравліка нового телескопічного навантажувача має продуктивність 28,6 л/хв. Також можна вибрати робочу гідравліку з продуктивністю 42 л/хв або навіть 70 л/хв, яка досягається завдяки опції High Flow. Для збільшення часу роботи машини обсяг бака був збільшений до 33 л. Новинкою для моделі T4512 також є опціональний реверсивний вентилятор, так що тепер навіть у запилених умовах можна зручним чином очищати шляхом продувки систему охолодження і вентиляційну решітку з місця водія, завдяки чому зберігається повна потужність охолодження машини. При переробці цього телескопічного навантажувача компанія Weidemann велику увагу приділила поліпшенню доступу для технічного і сервісного обслуговування.
 
У новому навантажувачі T4512 використовується і система vls (Vertical Lift System), яка забезпечує плавний режим роботи і завдяки частково автоматизованому телескопічним руху підходить для робіт у складних умовах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *