Кредитори дозволили Kernel відтермінувати сплату боргів

Агрохолдинг Kernel після пів року перемовин домовився з кредиторами про продовження строків сплати тіла кредиту на майже рік, а також про дисконт погашення у 25%.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.liga.net.

Компанія домовилась із кредиторами про продовження кредитних ліній на $733 млн до середини 2024 року. Компанія платитиме лише відсотки за кредитами, які були взяті до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Kernel не оголошуватиме потенційні або фактичні дефолти, які виникли через вторгнення росії в Україну.

Агрохолдинг домовився про відтермінування сплати боргів з ING PXF, фондом Natixis PXF, Європейським банком реконструкції і розвитку, Європейським інвестиційним банком. Кредитори також дозволили Kernel сплачувати «довоєнні» кредити із дисконтом 25%, але для цього потрібно отримати додаткове погодження від усіх кредиторів.

«Один з кредиторів вже погодився на повне погашення з дисконтом», – йдеться в повідомлені Kernel.

Кредитори також висунули Kernel умови, за яких вони погодили реструктуризацію. Серед цих умов: підтримка кошика капітальних витрат для підтримки поточних операцій і здійснення передоплати готівкою.

«Ще одна умова – підтримка акціонерів шляхом нової ін’єкції капіталу – була виконана 1 вересня 2023 року», – зазначається у повідомлені.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *