КВС-УКРАЇНА подвоює виробничі потужності, демонструючи віру в Україну

Вже понад п’ятнадцять років компанія KWS займається виробництвом насіння кукурудзи в Україні. Рішення побудувати сучасний завод з виробництва насіння в Україні у 2015 році було логічним кроком в розвитку виробничої концепції компанії з метою забезпечення локальних продажів високопродуктивними гібридами насіння кукурудзи німецької селекції.

«Ми бачимо переваги цього підходу для наших клієнтів, яким ми як сьогодні, так і в майбутньому пропонуємо високоякісне насіння гібридів кукурудзи, адаптованих до місцевих умов вирощування».

З визнанням Європейським Союзом еквівалентності для насіння, вирощеного в Україні, компанія розширила свої можливості. Починаючи з осені 2021 року, KWS успішно експортує насіння на ринки ЄС, закріплюючи насіннєвий завод у Кам’янці-Подільському як невід’ємну частину європейської виробничої мережі KWS.

«В якості наступного кроку ми завершуємо будівництво другої лінії насіннєвого заводу в Кам’янці-Подільському, що збільшить наші виробничі потужності рівня 700 тисяч  посівних одиниць кукурудзи за сезон. Загальна інвестиційна сума проекту складає близько 35 мільйонів євро з моменту початку реалізації проекту, тобто з 2015 року. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2024 року».

Це розширення повторює першу фазу будівництва, включаючи приймальний вузол, хаскерні столи, спеціалізовану сушарку, вузол обмолоту, лінію з доробки насіння та необхідну кількість складів.

Друга лінія включає передові технології від PETKUS, та побудована завдяки співпраці з KESZ UA Holding в якості Генерального Підрядника та DELTA Ukraine, яка забезпечує супроводжувальний контроль та технічний нагляд за веденням будівництва – обидві компанії співпрацюють з KWS з моменту побудови насіннєвого заводу в 2015 році.

«Інвестиції в будівництво під час війни – найкращий доказ віри акціонерів компанії в Україну, віддану працю наших колег та партнерів. Сьогодні на нашому заводі на постійні основі працює 54 співробітники, а протягом наступних двох років ми плануємо збільшити їхню кількість на 60%, а також щорічно набирати до 180 тимчасових робітників у рамках сезонних робіт».

Завершення другої фази проєкту насіннєвого заводу є невід’ємним доказом слідування компанії KWS цілям стійкого зростання та внеску в процвітання України на шляху до Перемоги.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *