KWS разом з агропромисловим бізнес-інкубатором RootCamp проводить конкурс бізнес-ідей

Компанія KWS, одна з лідерів світового ринку селекції рослин, стала новим партнером для агропромислового технологічного інкубатора бізнес-ідей RootCamp. Про це пише propozitsitya.com з посиланням на прес-реліз компанії  KWS.

Партнерство компанії KWS та RootCamp дозволить об’єднати їхній професіоналізм та зміцнити співпрацю задля пожвавлення темпів залучення цифрових технологій та інновацій. Серед стратегічних тем та завдань такої співпраці виділяють такі: аграрні біотехнології, біологічна протравка насіння та роботизовані технології боротьби з бур’янами.

RootCamp стає ланкою для налагодження співпраці між компаніями-партнерами інкубатору та стартапами, як «молодим», так і «зрілими». Минулої осені перша програма зі стартапами-початківцями була дуже вдалою: п’ятьом проєктам із залученням аграрних технологій було надано підтримку для подальшого розвитку своїх основоположних ідей, розбудови спільноти учасників ринку, початку пілотних проєктів з компанією K+S. Кожен з цих п’яти стартапів отримав максимально по 50 тис. євро сукупних грантових коштів.

Зараз за підтримки KWS бізнес-інкубатор RootCamp вже розпочав пошук найбільш перспективних та інноваційних стартапів-початківців по всьому світу для подання заявок для другого набору до 17 серпня 2021 року.

Графік другого набору для участі у грантовій програмі:

  • 17 серпня 2021 року – останній строк подання заявок
  • Вересень 2021 – оголошення учасників
  • 1 листопада 2021 – початок програми RootCamp
  • Лютий 2022 – день презентації демо-версій другого набору програми

 

RootCamp – це інкубатор для технологічних стартапів та підприємців з агропромислового сектору. Він був заснований у Ганновері (Німеччина) спільно акселератором бізнес-ідей SpinLab та компанією K+S AG, виробником добрив та солі.

RootCamp допомагає у налагодженні ефективної співпраці між стартапами та компаніями-партнерами. Програма «Acceleration Track» призначена для допомоги молодим стартапам та надає консультації, а також підтримку кола менторів, експертів галузі та інвесторів. Вже «зрілі» стартапи отримують переваги програми “Fast Track” для швидкого початку проєктів співпраці з партнерами інкубатору.

Програми тривають до 12 місяців, а стартапи мають грантову підтримку максимально до 50 тис. євро на одну команду. Основоположною частино програми є співпраця між стартапами та корпоративними компаніями-партнерами з метою розвитку нових ідей та впровадження відповідних технологічних рішень у формі пілотних проєктів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *