Куди веде європейських фермерів надмірна екологізація

У президента Рейнської сільськогосподарської асоціації (RLV) Бернхарда Конза склалося враження, що політики ЄС, що вимагають більше екологічних послуг, не усвідомлюють, що субсидії з Брюсселя складають половину доходів фермерів, цитує Конзена на порталі www.topagrar.com Альфонс Детер. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi. 

Конза зазначив, що в ході конкуренції, що загострюється дискусії про додаткові екологічних послугах стало очевидно: коли Європарламент вимагає ввести більше дорогих для аграрного сектора заборон, це по суті еквівалентно скороченню фермерських доходів. Іноді вимоги виглядають і зовсім нереалістично, так як політики погано уявляють собі реальну ситуацію в АПК, де рентабельність може одномоментно змінитися в залежності від ринкової ситуації та погодних явищ. 

Конзен сказав, що більше 40% заходів щодо реалізації реформи CAP (єдиної реформи Спільної сільськогосподарської політики Євросоюзу) вже прийняті в Німеччині і всі вони містять посилення захисту природи і навколишнього середовища. 

Він закликає європейських парламентаріїв відійти від обраного ними шляху «надмірного озеленення» і створити розумну перспективу для процвітання сільських районів. Фермери не проти впроваджувати екологічні практики, однак, не можна залишати поза увагою ситуацію з доходами, яка в значній мірі залежить від міжнародних ринків, які сильно коливаються.

Тому Конзен закликав політичних представників Європейського парламенту використовувати здоровий глузд і почуття міри, щоб прокласти шлях, який не ослабить вітчизняне сільське господарство. 

Прямо зараз німецьким фермерам доводиться поламати голову над гербіцидною стратегією щодо захисту кукурудзи, повідомляє Клаус Штротманн на іншому агропорталі www.agrarheute.com. 

Зворотні заморозки в Німеччині вплинули на кукурудзу і сповільнили зростання, так як нічні температури в кінці травня опускалися нижче 10°C. Але поки кукурудза страждає, бур’яни почувають себе чудово. Спориш, зірочник, перстач гусячий та інші конкуренти культури демонструють прогресуючий розвиток, а фермерам доводиться поламати голову над гербіцидною стратегією.

Їм необхідно дотримуватися умови, наприклад, щодо нікосульфурону і просульфурону: нікосульфурон можна використовувати тільки один раз на два роки на тій самій території, просульфурон — один раз на три роки. Забороняється використання засобів, що містять тербутілазін, в водоохоронних зонах, що строго контролюється. 

Активний інгредієнт бромоксиніл застосовується в останній раз в цьому сезоні і всі залишки слід використовувати, оскільки Європейський Союз не продовжив дозвіл на бромоксиніл.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *